Vianočné kreatívne balenie darčekov s lepiacimi páskami Scotch®

Je to skoro k neuvereniu, ale mne sa naozaj ozval niekto aj s propagáciou čohosi iného než kojosortimentu. No a keďže sviatky sú už ozaj úplne a doslova za dverami, čo viac bodne vianočne rezignovanému Grinchovi na materskej viac, než nakopnutie lepiacou páskou, hejže? 😃

A tak som sa hecla! Doslova. A niečo vianočné vám vlastnými rukami vytvorila, nakreslila a nalepila. Odrazu mi ten náš vianočne premotivovaný Dedinský tata a jeho svetielka na stene v tvare vianočného stromčeka celkom padli vhod.

Takže takto. Neviem ako presne možno lepiace pásky 3M Slovensko čo najlepšie odprezentovať, ale skúsim tým, že som všetky štyri vyskúšala. A lepia. A dobre.

Tak pokiaľ vás naozaj zaujíma, v čom sa ktorá špecificky líši, tak čítajte ďalej. Lebo v dnešnej dobe už nie je páska ako páska. A tieto sú ozaj dobré, len treba vedieť čo s nimi. Lebo úprimne, z toho popisu na krabičke sa veľmi nevysomárite (ani ja som sa ne). A tak som si dala ozaj záležať na tom, aby som vám to odfotila a ukázala.

Processed with VSCO with a6 preset

A ešte som na záver pridala aj jeden prudko kreatívny DIY postup balenia nesymetrických darčekov do podoby Rudolfa, soba s červeným nosom.

A inšpiráciu na výrobu menoviek. Také toddler-friendly. Aby si darčeky mohli deťuchy vyhľadať samé. Pretože ja som to ako dieťa zbožňovala. Hrabať sa pod stromčekom a rozdeľovať darčeky všetkým členom rodiny. Proste použite namiesto menoviek fotky.

Processed with VSCO with a6 preset

  • Žltá Scotch® Double Sided Tape (oranžový štítok) – je obojstranná lepiaca páska a asi nemusím bližšie vysvetľovať, na čo sa používa, že? Ale spomeniem, že tá písmenková časť pásky na úvod sa odstrihne a vyhadzuje. Píšem to preto, že ja som pri nej 15 minút nadávala a snažila sa z nej dať dole ten popisok. Myslela som si, že je krytá nejakou ultra tenkou fóliou proti lepeniu. #prekojenymozog
  • Červená Scotch® Crystal Tape – krištáľovo priesvitná lepiaca páska s lesklým povrchom.
  • Fialová Scotch® GiftWrap Tape – je lepiaca páska, ktorá vďaka svojmu saténovému povrchu po nalepení prakticky zmizne, preto je ideálna na balenie darčekov.
  • Zelená Scotch® Magic Tape (mne dodaná v rozkošnom dávkovači v tvare psíka, preto je tu bez zeleného obalu) – je biela matná lepiaca páska, ktorá je super pevná, dá sa opakovane šetrne odlepiť z povrchu papiera a nezničí ho. A ešte sa dá na ňu aj písať. Využijete ju okrem balíkov napríklad aj v kancelárii pri oprave dokumentov a písaní poznámok.

Ako si vyrobiť soba Rudolfa:

Ak máte totálne neforemný darček, tak ako ja a zabalený vyzerá otrasne, tak si ho skúste trošku kreatívne vylepšiť. Vystrihnite, vymaľujte a nalepte darčeku sobie oči, červený nos, uši a parožie (na ktoré som ja zabudla). Môžete tiež dokresliť a dolepiť telíčko a do ruky mu dať držať menovku s fotkou. Hotovo!

Pri tomto postupe som použila lepidlo v tube Scotch®, obojstrannú Scotch® Double Sided pásku a Scotch® GiftWrap pásku.

Processed with VSCO with a6 preset

Foto: Dedinská mať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s