Testujem: Magnetické baby oblečenie z Mimulo.sk

Keď mi z Mimulo.sk poslali gratulačný balíček k narodeniu Dedinského bába, veľmi som sa potešila. Lebo však jednak vám samozrejme takéto gesto príjemne pošteklí blogerské ego a jednak roztomilých ňuňuňu vecičiek nikdy nie je dosť. Najmä, keď Dedinské bábo trpí, tak ako každé druhorodené dieťa, syndrómom dedenia. Čiže nič nekupujete, všetko sa pekne dedí po súrodencovi.

No ale späť k balíčku. Viete, čo som našla vo vnútri? Magnetkové zapínanie! To ste už videli??? Ja teda ozaj nie!

Akože je pravda, že nakupovanie a obchody neznášam, zvládnem maximálne tak štandardne veľké sídliskové potraviny, a tak by som ho ani pri najlepšej vôli nemala kde objaviť, ale toto mi prišlo naozaj geniálne! Hneď sa mi totiž pred očami vybavil zážitok o tom, ako som pred rokmi omylom ešte babätkovskému Dedinskému dieťaťu počas dojčenia a obliekania jednou rukou súčasne, pricvikla do patentky jeho tučnučké stehienko. A ten plač. Och, dodnes ma to bolí.

A tak si viac o tomto patente môžete pozrieť na tomto videu. A to zapínanie je ozaj super, dokonca len tak na hranie ako prevencia proti stresu a materskej demencii.

Kolekcia Koala Rabbit Magnet je vyrobená v Poľsku a jej materiál tvorí 100% bavlna. Magnetky na zapínanie sú malé a nedráždia pokožku bábätka. Sú pevné a vďaka špeciálnemu zabezpečeniu aj chránené pri praní. Všetky výrobky spĺňajú bezpečnostné normy Českej republiky pre deti do 3 rokov.

Processed with VSCO with a6 preset

>>> Ďalšie magnetické dojčenské oblečenie nájdete pod týmto priamym odkazom.

Okrem magnetického oblečenia však Mimulo.sk ponúka aj veľmi obľúbené baby oblečenie z organickej bavlny. Väčšina mamičiek, ktorá BIO bavlnu vyskúšala, kladne hodnotia mäkkosť a priedušnosť materiálov, z ktorých nosenia majú ich detičky príjemný pocit. Oblečenie z BIO bavlny je ako stvorené pre alergikov alebo deti s atopickým ekzémom. Starostlivosť o organickú bavlnu je úplne rovnaká ako o bežnú. Organická bavlna dobre znáša vysoké teploty pri praní, vyváraní aj žehlení.

Processed with VSCO with a6 preset


Jediné, čo ma však mrzí je to, že bábätká tak rýchlo rýchlo rastú. A my sme si tieto vecičky nestihli ani poriadne užiť. Niektoré sme na sebe dokonca ani nemali, nakoľko v týchto letných tridsiatkových horúčavách som Dedinskému bábu okrem bodíčka s krátkym rukávom nič nedávala. A aj tak sme sa miestami v šatke uvarili. No a teraz keď sa začína konečne ochladzovať, tak mi z nich už Dedinské bábo pomaly odrastá. A je veľká škoda, aby sa takéto krásne nové overalíky a dupačky nevynosili.

A tak viete čo mi napadlo? Čo by ste povedali na to, že by sme potom po lete o ne spravili na mojom Facebooku súťaž? Aspoň tak poteším krásnym nový babyoblečkom nejakú čerstvú jesennú novomamku.. 😉

Processed with VSCO with a6 preset

Foto a video: Dedinská mať
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s