Letné plienkové osušky Boboo

O mojej kamoške Lucke Cangárovej z Boboo a jej originálnom nápade vytvárať látkové plienočky a bodinka s ilustráciami od slovenských autorov som vám už písala pár týždňov dozadu. A predstavte si, že nedávno už o nej písal dokonca aj Forbes. Akože opomeniem to, že sa po mne len chabo opakoval a ja som bola prvá. Ale je to proste úspech, to je pravda!

No nič. Lucka však nelení a stále vymýšľa a prichádza s niečim novým. Tentoraz s takouto parádnou ľahučkou plienkovou osuškou. Ideálnou na leto. Ak náhodou ešte nejaké ozajstné príde.

A my sme mali možnosť túto jej kolekciu nielen fotiť (výsledok si viete pozrieť priamo na stránke www.boboo.sk), ale aj testovať. Okrem veselých kreslených motívov si totižto vybrať môžete aj takúto personalizovanú. S menom. Aby vám ju na kupku nikto nečmajzol. 😃

Dostala som už aj otázku, aké tieto plienkové osušky vlastne sú. Veeeľmi super! Naozaj. Ako vidíte, rozmerovo do nej pohodlne zababušíte aj trojročáka a na pocit sú niečo ako hrubšia klasická štvorcová plienka, ale zase oveľa oveľa tenšie a ľahšie ako uterák či deka.

Foto: Dedinská mať
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s