Ďakujem

Drahí priatelia,

ďakujem Vám všetkým zo srdca veľmi veľmi krásne. Uplnynulý týždeň bol pre mňa plný nestíhačiek, prebdetých nocí a úžasných udalostí a ja sa vám všetkým chcem nesmierne poďakovať za Vašu podporu a milé priania. ❤️

Nechcem, aby sa to tu strhlo na presladenú oscarovú ďakovačku (veď kto by to čítal), a tak uberiem od pôvodného plánu vymenovať úplne každého. Od toho ako mi suseda uvoľnila miesto na tortu v chladničke, švagriná do noci fúkala balóny a švagor s horúčkou vešal svetielka na stane. Spomeniem však niečo…

Processed with VSCO with b5 preset

  • V prvom rade VÁM aj s Dedinským tatom ďakujeme za nádherné gratulácie k našej Dedinskej svadbe, ktorými ste nás zaplavili na sociálnych sieťach. Ono to naozaj nie je klišé, že nás to nesmierne pohladilo.
  • Ďakujeme tiež, že ste si všimli, a teda za gratulácie k Dedinskému bábu. Áno, bude. Ale nebojte sa, nie je to o tom, že by sme sa brať vyslovene “museli”. Však aj Dedinské dieťa to s nami doteraz nejako prežilo len takto nadivoko. A prežili by dvaja. Je to o tom, že sa náš Dedinský tata po sto rokoch konečne odhodlal vzdať definitívnej slobody. Ale to pssst! Nič som vám nepovedala.. 😀
  • Ďakujem mojej úžasnej Dedinskej susede, ktorá dva dni žila našou kvetinovou výzdobou a do štvrtej rána na nej makala na dvore. Len tak, pre dobré susedské vzťahy. A ešte preto, že ja som si po zaplatení svojej vysnívanej svadobnej fotografky už nemohla dovoliť žiadne ďalšie výdavky. A tak mi do svadobnej kytice musel stačiť lopúch z poľa, burina a čerstvá baza.
  • Ďakujem mojej Dedinskej sestre, ktorá prišla z diaľav a na poslednú chvíľu mi napiekla, vyžehlila obrusy a nachystala všetko, čo sa dalo. Nebyť jej, tak sa miesto štvrtka vydávam asi až v nedeľu, kým by som to dala. Akosi mi totiž nevyšiel plánovaný tajmmenežing. Ono je to fakt ooobrovská výhoda vybrať si za družicku bezdetnú premotivovanú manažérku!
  • Veľká vďaka patrí aj mojej už dokonale vycepovanej Dedinskej neteri, ktorá ma aj vo vysokom štádiu guľatenia sa dokázala odfotiť ako sviežu štíhlu cicu-micu. Na rozdiel od Dedinského tatu, ktorý mi narobil fotky, kde vyzerám ako pretučnená cetka u suda kapusty. A to som tam bola o 1,5 mesiaca chudšia. Tak tata radšej dostal prísny zákaz akokoľvek ma fotograficky zaznamenávať. Ever!
    Teraz schválne, skúste si tipnúť, ktorú foto robil tata? 😀
  • Ďakujem mojim skvelým priateľkám a kojomatkám. Vďaka nim a ich spontánnej duchaprítomnosti na poslednú chvíľu som si užila nielenže nula, ale rovno dve rozlúčky so slobodou s ružovou fodričkovou šerpou, neplnoletými deťmi po boku a mojim obľúbeným ružovým nealko šampusom, presne tak, ako sa na divokú “party hard” patrí!
  • No a úúúplne v neposlednom rade však ďakujem všetkým vám tu, že ste za mňa hlasovali v súťaži Bloger roka. Vaše hlasy ma pretlačili do finálovej TOP 10 v kategórii MAMA BLOG a ja si túto vašu podporu naozaj nesmierne cením, pretože som toľkoto hlasov skutočne nečakala. A to sa nehrám len na skromnú. Akože fakt! Ďalej to je už bude vo hviezdach a v rukách odbornej poroty. A ja vás o tom záverom mesiaca určite poinformujem.

PS: Tento malý stalker na fotke je samozrejme moje milované Dedinské dieťa, ktoré sa počas fotenia straaaašne nudilo, lebo som mu na pole zabudla zobrať lopatku. Akože vôbec nič to, že mama sa snaží pózovať ako diva. Treba si ostentatívne na znak protestu založiť ruky a stáť v zábere. 

PS2: Inak súčasťou tohto môjho rozhodcovského outfitu alias “futbalka položená na trávniku”, ako ho ja volám, je aj úžasne štýlové body na dojčenie od mojej obľúbenej Mamiky. Kto máte prsia plné mlieka, vreeelo vám tieto baby a ich tvorbu odporúčam.

Foto: Dedinská mať, Dedinská neter, Dedinská švagriná,
Dedinský tata a kojomatky
Reklamy

2 thoughts on “Ďakujem

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s