Fashion výzva #krasnaajavovreci

To máte tak, keď máte jedného skalného fanúšika. Necháte sa od neho napokon ukecať asi na všetko. Hučala do mňa a hučala toľko, až som jej výzvu prijala. Vraj čo tam po tom, že sa väčšinu života promenádujem po dvore s popolníkmi na nose, vo vyťahaných “ceplakoch”, s Dedinským dieťaťom na prsníku a hlinou za nechtami. Vraj budem so svojimi gazelými nohami isto krásna aj vo vreci. Že len nech to skúsim. Že potom uvidím odozvu.

Tak som výzvu prijala. S tým, že však to pôjde do stratena a zabudnutia. Ale ono nie. Ona si to stále pamätala a vždy to na mňa nenápadne vytiahla. Áno, reč je o Tebe, Nela alias Fullbucklemama.

A tak som si povedala, OK. Keď tu už máme ten končiaci sa Fashion revolution week, tak prečo nie. Jeho pointa síce spočíva v niečom totálne, ale úplne totálne inom, ale nevadí. Nakoľko som asi všetko možné, len nie fashionblogerka, tak si to môžem dovoliť domotať ako chcem a potrebujem.

Teda som tu. Vo vreci. V takom tom 100-litrovom na odpad. Lebo som proste #krasnaajvovreci. Výzvu som prijala a splnila! 

A teraz vyzývam aj vás, naozaj krásne fashionblogerky, poďte si proste len tak z recesie urobiť srandu! Nachvíľku spolu zaplavme sociálne siete našimi fotkami vo vreciach s heštegom #krasnaajvovreci. Prosto len tak pre radosť vašich followerov. Nominujte kolegyne a kamošky, rozpovedajte svoj príbeh, nachvíľku zabudnite na “fancy” značky a urobte si pohodu. Vo vreci.

No a ja ako “no name” nefashionbloger s malou dušičkou nominujem zopár žienok (väčšina z nich ma inak vôbec ani len nepozná), ktoré z takých či onakých inšpirujúcich dôvodov rada sledujem na Instagrame. Hádam sa medzi nimi nájde nejaká, ktorá mi nedá košom. Prosím, prosím, fakt ma v tom nenechajte samú, ako takú trapošku. Babyyy, poďte do toho!

Pridajte sa však samozrejme aj ďalšie. Ja fakt veľa z vás nepoznám, tak sa prosím neurazte. Móda a ja totiž nejdeme spolu dokopy. Hlavne poďte a šírite túto výzvu ďalej a označujte sa na Instagrame heštegom #krasnaajvovreci.

Processed with VSCO with a6 preset

PS: Za foto “na poľu” ďakujem druhému Lapkinninmu N-ku Dominikovi Babušíkovi. Nedávno som ich totiž s Lindou mala opäť tú česť fotiť, a tak som sa mu doslova nanútila, nech potom (prosím, prosím, pekne prosím) cvakne párkrát aj on mňa. Však keď už fotí prehliadky pre Fera Mikloška, tak čo som ja vo vreci na poli vari horšia, či čo?

Inak veľká vďaka, že ma v tých opätkoch na poli aj nejako poskladal. A ešte na jeho obranu – proti slnku som ho prinútila fotiť ja (viem, že on to veľmi nerád) a aj postproces je iba môj šuflikanstký. Akurát čo mi je vidieť všetky chlpy na nohách a rukách. Ale pointa je – Dominik je v tom nevinne! 

PS2: Ďakujem aj Linde alias Lapkinn za zapožičanie jej slnečných okuliarov a kabelky. Isto sú to nejaké parádne značkové kúsky, o ktorých ani nechyrujem a vlastne som sa na ne ani poriadne nevidela. Na fotenie som si totiž bola lenivá dávať šošovky a len som si tak narýchlo zložila popolníky. Potom sme ich všetci traja hľadali v tráve.

PS3: Ja som na fotenie prišla s plátenou taškou, Dedinským dieťaťom pod pažou, lopatkou do hliny a detskou kosačkou. Akože fakt! 😃


Ako sa s výzvou popasovali známe instablogerky?

Victoria Stories   |   Tvoriť a ľúbiť

Thinush   |   Ihlow.sk

Pethra   |   Dedinská mať

Foto: Dominik Babušík, Instagram blogeriek
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s