Zoznámte sa: Boboo.sk

Všimli ste si už niekedy koľko parádnych nápadov a značiek vzniklo práve u kreatívnych mamičiek na materskej? Predpokladám, že je to z rovnakého dôvodu ako u mňa -potrebujú sa nejako realizovať, aby im z toho všetkého utierania sliniek, zadkov a nekonečného skladania nikdy nekončiaceho bordelu nehrablo.

Jednou z takýchto mamiek je aj moja kamoška Lucka z Košíc, ktorá si zatiaľ svoju súkromnú osobu praje ponechať v anonymite najdlhšie ako to pôjde. Takže to ozaj nie je tak, že by som nepoznala jej celé meno. 😃

Založila značku Boboo a s ňou priniesla na trh niečo, čo tu nebolo – set kreslených látkových plienok a k nim prislúchajúcich bodyniek. Motívov má v ponuke viacero, ale naším domácim osobným favoritom je jednoznačne táto najpredávanejšia Lúka. Asi nie nadarmo sa nazývam Dedinská mať, že?

Ak vás Luckin nápad zaujal a chcete vedieť viac o jej plánoch, pokojne sa začítajte ďalej. Nedalo mi to a Lucke som položila zopár otázok.


Lucka, viem, že tvoje Boboo je ešte len na začiatku. Kedy presne vzniklo?

Značka vznikla v koncom minulého roka, v novembri 2017.

Čo Ťa k jej vzniku inšpirovalo?

Pred materskou som robila riadiacu funkciu vo veľkej medzinárodnej spoločnosti, kde som musela zvládať veľa vecí naraz. Mala som potrebu začať sa realizovať. A raz pri uspávami synčeka mi napadlo, že čo takto osloviť pár umelcov, vymyslieť obrázky a začať ich potláčať na veci pre detičky. Hľadala som, čo na trhu chýba a prišla som na túto myšlienku.

Processed with VSCO with a6 preset

Ako si prišla na samotné motívy hravých kresbičiek?

S nápadmi prichádzaju umelci z rôznych kútov Slovenska. Ja im iba poviem, čoho by sa to malo približne týkať a oni si vytvoria celok. Nechávam to na ich kreativite.

Okrem body, plienočiek a aktuálnej novinky personalizovaných osušiek s menom máš isto do budúcna aj nejaké ďalšie plány. Vieš nám k tomu niečo prezradiť?

Onedlho budem mať v ponuke aj jarné/jesenné čiapočky. A do budúcnosti by som rada ponúkala aj oblečenie pre deti. Všetko ale ukáže čas, ako sa značka rozbehne. Nápadov mám totiž ešte veľa a veľa!

Ďakujem za rozhovor!

Boboo nájdete na webe na www.boboo.sk
Instagram: @boboo_handmade
Facebook: Boboo

Body Dedinského dieťaťa: Boboo
Foto: Dedinská mať, Boboo

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s