Hrackoland – obchodík plný kreatívnych hračiek

Keď som pred pár mesiacmi brázdila Instagramom, natrafila som tam na zaujímavý profil. Hrackoland je e-obchodík plný kreatívnych drevených, textilných a montessori hračiek, z ktorých by ste najradšej hneď všetky vlastnili doma. Ale nedá sa. Lebo rodičák!

Keď som však ešte pred Vianocami hľadala nejakú veselú spoločenskú hru pre celú rodinu, ktorú by si s nami mohlo zahrať aj dvojročné Dedinské dieťa, objavila som tam náhodou túto balansujúcu mačku. To bola láska na prvý pohľad. A takto nejako som sa aj osobne zoznámila s Hračkolandom.

Zrazu slovo dalo slovo a dozvedela som sa, že za e-shopom stojí tak isto Dedinská mamka. Dokonca odo mňa iba pár kilometrov vzdialená! Tak to vám je takýto človek akosi hneď o čosi viac sympatickejší a hneď aj radšej míňate. 😀

Dnes nám písmenkové vkladačky a drevené kocky z Hrackolandu neskutočne pomáhajú pri učení písmenok. Spomínala som ich aj v predošlom článku O tom, ako sme sa naučili abecedu. Hra tak s nimi nikdy nie je fádna.

Rôzne ich obmieňame, párujeme alebo máme proste len tak po ruke pri nočníku, kde sa s nimi Dedinské dieťa viackrát za deň hrá, stavia, vkladá a súčasne nenápadne opakuje.

Hračkoland vznikol pred štyrmi rokmi a stojí za ním Martina Tóthová z Valalík. Je mamkou deväťročného Filipa, sedemročnej Simonka a trojročnej Tamarky. Celé to začalo počas Martininej materskej so Simonkou. Niečo proste musela robiť. Natrafila na nemeckú značku Legler a ich hračky sa jej tak zapáčili, že jej v hlave okamžite skrsol nápad! A ten už nepustila. Sama si založila e-shop a potom to už proste šlo. Aj po toľkých rokoch má zo svojho e-shopu radosť, čo je cítiť aj z jej príspevkov, príbehov a láskavých fotiek na Instagrame. Okrem dávky pozitívnej energie na vás z neho isto vyskočí aj nejaká tá kreatívna inšpirácia na darček pre vaše ratolesti.. ❤

Inak, vďaka balančných hračkám 3+ z Hrackolandu som si uvedomila, že moja jemná motorika nie je ani na úrovni štvorročného dieťaťa. Akože aj ma to občas dosť štve, ale snažím sa to prehliadať.

Zatiaľ, čo susedovie 14-ročná dievka postavila celú balančnú mačku na prvý pokus, mne sa to nepodarilo dodnes. A o týchto balansujúcich figúrkach s číslami ani nehovoriac. Človek má občas chuť si až v duchu zanadávať..

Foto: Dedinská mať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s