Predsavzatie

Povianočné obdobie bolo nejaké také, že som bola rada, že som rada alebo ešte lepšie, že len som. Doteraz ma napríklad čaká spústa blahoželaní k Vianociam, na ktoré som stále nestihla odpovedať a rodinný režim máme rozhádzaný tak, že si neviem predstaviť, ze by som od zajtra mala nastúpiť do práce a Dieťa budiť do školy. Vďakabohu za materskú!

Pomaličky sa už ale snažím dostať do formy a myslím na to, čo ma v roku 2018 čaká. Samozrejme, že to človek dopredu nikdy úplne presne nevie. Ale už podľa niekoľkých indícií šípim, že to bude skutočne nádherná jazda! Tí z vás, ktorých to zaujíma a ktorí mi fandia sa isto všetko dozvedia včas.

A čo predsavzatia? Moje jediné (aj keď to vlastne ani predsavzatie nie je) je nechať si otvorenú myseľ. V každej oblasti. Byť pripravená na príležitosti, výzvy a stretnutia, ktoré má pre mňa vesmír pripravené. Verím, že Dedinský tata, Dedinské dieťa a Dedinská ozruta budú stáť po mojom boku po celý ten čas. ❤️

Processed with VSCO with a6 preset


A keďže sa do formy dostávam až teraz, naše rodinné fotoohliadnutie za Štedrým dňom som stihla spracovať až teraz. Už dááávno po. Haha, na to som ja expert.

Nech sa páči, vianočná atmosféra v podaní našej Dedinskej rodinky…

Foto: Dedinská mať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s