Mladší brat Brum

Dedinskému dieťaťu pribudol zo dňa na deň mladší brat. Je ním maco Brum, ktorý nám pomáha konverzovať v angličtine. Nie, Dedinské dieťa ešte stále nerozpráva ani po slovensky, keby sa chcel nejaký môj rodinný príslušník zdvorilo opýtať..

Ale iné som chcela. Bruma síce máme už vyše roka, Dedinské dieťa si ho však obľúbilo až teraz. Spolu si totižto robia "Roll the ball! Throw the ball! Catch the ball!". Alebo si z vrecúška vyťahujú "farm animals" a hádajú, ako sa volajú a aké vydávajú zvuky. Najsmiešnejšie je samozrejme "pig".

No a zatiaľ čo Brum je v celku zdatný v angličtine, Dedinské dieťa je zase zdatnejšie v iných veciach. Napríklad mu pred spaním predčítava z rozprávkovej knižky, vozí ho na autíčku alebo ho učí ako správne sedieť na nočníku. Mimochodom, Dedinské dieťa to po Brumovi ide hneď aj vyliať na toaletu, len aby ste vedeli, hej?

Takto som ich napríklad objavila včera ráno vedľa krbu. Prisahám, že som nič neštylizovala. Brum po spánku pišká a Dedinské dieťa vedľa neho raňajkuje jabĺčko a vykladá mu plány na deň. Takže tak. Už máme tých chalanov s Dedinským tatom dvoch..

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s