Hojdacia kvapka

Do domu nám pribudla nová radosť. Doslova! Volá sa Droppo, ale ja ho prezývam hojdacia kvapka. Dedinské dieťa si ju zamilovalo od prvého momentu. A jaší sa v nej každučký deň!

Niet sa čo čudovať, možnosti vyžitia sú podľa mňa neobmedzené – na hojdanie, lezenie, kolísanie, relax, meditáciu, … Aj keď Dieťa sa v nej síce zatiaľ iba krúti ako na kolotoči, do budúcna v kvapke vidím veľký potenciál. Napríklad ako v jeho súkromnej čitárni. Aspoň ja by som to tak robila. Inak, nosnosť udávanú výrobcom má údajne do 80kg, takže by som si ju pokojne mohla vyskúšať tiež. Aj ma to láka, ale Dedinský tata mi to hneď na úvod zatrhol. Že ktovie, či by to vydržal aj náš trám v strope. Asi ma už pozná…


Každopádne, ak doma máte dietky vo veku 2+ a priestor, kde Droppo zavesiť, vrelo ho všetkými päťnástimi odporúčam. Podľa mňa je to ideálna (nielen) hračka, ktorá podporuje predovšetkým pohybovú tvorivosť detí.

Na Slovensko ho distribuuje ecobaby.sk. Skúste sa mrknúť na ich webovku, pretože ak by vás aj Droppo náhodou nezaujalo, majú tam ešte zopár ďalších zaujímavých hojdavecičiek.

Ak sa vám Droppo páči, kúpiť si ho viete TU.

Foto: Dedinská mať
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s